Pojištění Opel Army

5LETÁ ZÁRUKA NA NOVÉ VOZIDLO.

Profitujte z dlouhodobé záruky. Váš prodejce Opel Vám nabízí optimální jistotu. Díky prodloužené záruce pro nové vozy Opel Flexcare budete jezdit i po uplynutí dvouleté výrobní záruky i nadále spolehlivě chráněni před nečekanými náklady na opravy - po celé Evropě.

Se společností spolupracuje většina známých výrobců i dovozců a přibližně 23 000 autorizovaných autosalonů všech značek. Dobře vyškolení pracovníci se spolu s nejmodernější automobilovou technikou, rychlým zpracováním dat a osobním nasazením postarají o Vaši jistotu správné volby již při nákupu vozidla a o přesné vyřízení všech náležitostí při vzniku záručního případu.

Produkty Opel Flexcare:

PRODUKT BASIC –prodloužená záruka platná 5 let od 1. registrace vozidla nebo do nájezdu 150 000 km (podle toho, co nastane dříve), automaticky ji od nás dostanete při koupi nového vozidla.

PRODUKT COMPLETE - prodloužená záruka pro ty, kterým Opel Flexcare Basic nedostačuje. Prodloužená záruka je platná 5 let od 1. registrace vozidla nebo do nájezdu 150 000 km (podle toho, co nastane dříve) a pokrývá konstrukční skupiny dílů vozidla v plném rozsahu zákonné záruky.

Vyšší hodnota pro vaše vozidlo

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky Opel Flexcare, mají skutečné výhody:

  • Potvrzují nárok na záruku vztahující se na funkčnost uvedených dílů
  • Prokazují, společně se servisní knížkou, pravidelnou dílenskou údržbu Vašeho vozidla
  • Jsou v případě změny majitele v rámci záruční doby přenosné
  • Zajišťují ochranu před vysokými náklady na opravy
  • Zajišťují jistotu při plánování
  • Zvyšují hodnotu Vašeho vozidla
  • Záruka je platná po celé Evropě
  • Rychlé a pružné vyřizování

Váš prodejce a Opel Flexcare se při vzniku záručního případu postarají o snadné a rychlé vyřízení všech náležitostí. V tuzemsku necháte záruční případ jednoduše odstranit u Vašeho prodejce Opel, který za Vás rád vyřídí vše ostatní. Vyúčtování bude provedeno přímo mezi prodejcem a Opel Flexcare, korektně a rychle.

Bude-li se Váš prodejce Opel nacházet ve větší vzdálenosti od místa vzniku škody, není ani to problém. Ohlásíte záruční případ Opel Flexcare a poté můžete opravu nechat provést v jakékoliv smluvní opravně značky Opel, a to na území celé Evropy.

Odpovídající úhrada nákladů

Prodloužená záruka pro nové vozy Opel kryje u záručních oprav mzdové a materiálové náklady, samozřejmě i tehdy, došlo-li na Vašem vozidle k více škodám. Výše krytí je uvedena u jednotlivých produktů. Každý nový vůz Opel bude vybaven prodlouženou záruku v rozsahu PRODUKT BASIC. O možnosti a podmínkách rozšíření záručního krytí Vás bude rád informovat Váš prodejce Opel ještě před zakoupením nového vozu.

Bližší informace a podmínky prodloužené záruky vám poskytnou autorizovaní prodejci a servisy Opel v ČR.